Profil działalności

MG Kancelaria Biegłego Rewidenta Małgorzaty Górskiej to zespól specjalistów skoncentrowanych na wsparciu od strony finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych działających na globalnych, regionalnych i lokalnych rynkach. W swojej działalności koncentrujemy się na kompleksowej współpracy z Twoja firmą, poprzez skupienie się na celu, jaki zamierzasz osiągnąć. Taki sposób działania pozwala nam na zrozumienie rzeczywistych potrzeb Twojej firmy, zaoferowanie optymalnego zakresu usług oraz ich realizacji, zapewniając wzrost bezpieczeństwa finansowego oraz podniesienie skuteczności działania Twojej firmy.

 

Zapewniamy rzetelną i profesjonalną obsługę w zakresie podatków i rachunkowości, z zachowaniem lojalności, dyskrecji oraz najwyższych standardów księgowych. Na bieżąco śledzimy zmiany zachodzące w prawie oraz na rynkach finansowych, aby zagwarantować bezpieczeństwo Twojego biznesu. Doradzamy optymalne rozwiązania finansowe i podatkowe dostosowując je do potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Godnie reprezentujemy Twoje interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sprawy kadrowo-płacowe Twoich pracowników. Sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne. Pełnimy nadzór księgowy, prowadzimy przeglądy ksiąg rachunkowych oraz badamy sprawozdania finansowe.

 

Realizując powierzona nam zadania dbamy o Twój czas, wiarygodność, bezpieczeństwo, rozwój i kapitał, co jest istotnym składnikiem sukcesu Twojej firmy.

Misja i wartości

Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie finansów i rachunkowości tak, aby dostarczać Klientom rzetelne i wiarygodne informacje pozwalające na obniżenie ryzyka gospodarczego i finansowego.

 

Kierujemy się przede wszystkim:

Odpowiedzialnością
Kluczem do osiągnięcia wysokiej jakości świadczonych przez nas usług jest kompleksowość z jaką podchodzimy do rozwiązania każdego Twojego problemu. Nie traktujemy wybiórczo poleconych nam zadań. Nieustannie doskonalimy istniejące procesy firmowe i podnosimy kompetencje naszych pracowników.

Szacunkiem
Staramy się rozumieć każdą zaistniałą sytuację i problem Twojej firmy. Wsłuchujemy się w potrzeby i z zaangażowaniem reagujemy na Twój komunikat.

Uczciwością
Wierzymy, że dobrze wykonana usługa to za mało. Liczy się jeszcze wiarygodność, poufność i indywidualne podejście do Klienta, dlatego nadrzędną zasadą w naszej pracy jest działanie zgodnie z przyjętymi standardami.

Relacjami
Dostrzegamy Twoje emocje. Prowadzenie biznesu jest żmudną i trudną pracą. Mając świadomość idącej za nią wartości – wykonujemy swoją pracę z należytą dbałością i sumiennością.